Google Maps Sıralaması | Yorum Satın Al | Maps | Uygulama | Facebook | İnstagram | Seo Paketleri

İnsanlar en iyi kendi kendilerine keşfettikleri şeyler tarafından ikna edilir.

  • en
  • de
  • tr

Google Maps Sıralaması

24 Ocak 2020      157 Okuma

GOOGLE MAPS YORUMLARININ İŞLETMENİZE FAYDASI

Ticaret hayatımızın gelişen internet teknolojisi sebebiyle farklı bir noktaya taşınması hayatımıza yeni öncelikler kazandırdı. Facebook, İnstagram ve Twitter gibi sosyal medya kanalları işletmelerimizin tanıtımına katkı sağladığı gibi Google Maps da bunlar arasında yerini aldı. Özellikle bu uygulamada şirketlerimiz hakkında yapılan olumlu yorumlar bizlere bir çok açıdan avantaj sağlamaktadır.

GOOGLE MAPS’IN İŞLETMELERE ETKİSİ

Google Maps üzerinden bir firmaya sürekli ve organik bir şekilde yorum akışı varsa o firma bundan olumlu şekilde etkilenmektedir. Burada dikkat edilecek husus yapılan yorumların organik olmasıdır. Spama düşecek, yönlendirilmeli yorumlar hedeflenen faydanın aksine geri döndürülemez bir sonuçla karşılaşmanıza sebebiyet verir. Firmanızın ismi online itibar kaybına uğrar, müşteri sayınız azalır. Bir işletmeye Google Maps üzerinden ulaşan müşterinin ilk yapacağı iş diğer kullanıcıların daha önce yapmış oldukları yorumları incelemektir. Bu yorumlarda o işletmeden hizmet ya da ürün satın alan müşterilerin değerlendirmeleri yeni hizmet ve ürün satımında etkili olmaktadır. Google Maps yorumlarında olumlu yorumlarınız ağırlıktaysa firmanız güvenilir olarak görülür ve yeni müşterilerinizin ikna olma süreci çok daha kısa bir zaman dilimini kapsar.

GOOGLE MAPS’TA İLK SIRADA ÇIKMAK

İşletmeniniz almış olduğu Google Maps yorumlarınızın müşteri üzerindeki faydalarından ayrıca sistemsel bir faydası vardır. Ne kadar çok yorum alırsanız ve puanınız ne kadar çok yüksekse Google Maps üzerinde üst sıralarda yer alma şansınız artar. Kullanıcılar ilk sıralarda çıkan firmalara daha çok ulaşma eğilimindedirler. Bu firmalar müşteri portföyünü doğal olarak arttırırlar. Ayrıca artan müşteriler Google Maps yorumlarını da olumlu etkiler ve yeni yorumlara katkı sağlayarak faydayı adeta bir sirkülasyon haline dönüştürür. Sizin müdahale etmenize bile gerek kalmadan bu sirkülasyon ile firmanız sürekli üst sıralarda yer alabilir. Google Maps yorumları aracılığı ile marka
olmanızın önündeki tüm engeller kalkar. Google Maps yorumlarında olumlu içeriklerin bulunmasının sağladığı bir diğer fayda da firmanızın güvenilir olarak görülmesidir. Bu yorumlar aracılığı ile güvenilir bir firma imajı elde edip rakiplerinizin önüne geçme imkanı kazanırsınız. Bunun firmanıza müşteri artışı olarak direk faydası olur. Google Maps uygulaması işletmelerin vazgeçilmezleri haline gelmişken ve rekabet en üst seviyede yaşanırken bunun sağladığı avantajlardan faydalanmak hayati önem taşımaktadır.

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Powered By Webdu