Platin Seo Paketi | Yorum Satın Al | Maps | Uygulama | Facebook | İnstagram | Seo Paketleri

İnsanlar en iyi kendi kendilerine keşfettikleri şeyler tarafından ikna edilir.

  • en
  • de
  • tr

Platin Seo Paketi

09 Ocak 2020      236 Okuma

Platin Seo Paketi
Platin Seo Paketi
Platin Seo Paketi
previous arrow
next arrow
PlayPause
Shadow
Slider

Seo Uyumlu Makale
Arama motorlarının kopya içeriği önemsemediğini artık herkes biliyor . Bu yüzden arama motorlarına özgün içerik hazırlamamız gerekiyor . Hazırlanan makalenin içinde anahtar kelimelerin sıkça ve mantıklı olarak kullanılması gerekmektedir .
*** Platin Seo Paketin de 2 Adet 200 kelime içerikli makale yazılmaktadır .

Seo Blogger Backlink Paketi
İşinizle ilgili web sitelerinden referans link almanız sıralamada yükselmeniz için olmazsa olmazların başında geliyor . İşinizle alakasız web sitelerinden aldığınız referans linklerin puanı daha düşüktür . Bu yüzden hazırladığımız bloglarda bir çok kategoriye yer veriyoruz .
*** Platin Seo Paketin de 10 farklı blog sitesinde makale içerisinde bulunan anahtar kelimelere link verilerek web siteniz paylaşılır.

Seo Sosyal Medya Backlink Paketi
Arama motorları son bir kaç senedir sosyal medyadan gelen referans linklere fazlasıyla önem vermeye başlamıştır . Bu yüzden paketlerimizde Linkedin , Facebook , Twitter , Youtube vb bir çok sosyal medya backlinkleri bulunmaktadır .
*** Platin Seo Paketin de arama motorlarına açık 10 farklı facebook hesabından web siteniz paylaşılır .
*** Platin Seo Paketin de 2 adet linkedin hesabından web siteniz paylaşılır .
*** Platin Seo Paketin de 2 adet tumblr blogda web siteniz paylaşılır .

Seo Pdf Backlink Paketi
Pdf uzantılı dosyalar tarayıcı üzerinde açılabilmektedir. Arama motorları pdf uzantılı dosyaları resmi evrak / önemli belge tarzında değerlendirmektedir .
*** Platin Seo Paketin de makalenizin yazılı olduğu dosya pdf uzantısına çevrilip 2 farklı sitede paylaşılmaktadır .

Seo Firma Rehberi Backlink Paketi
Google firma rehberlerine aşırı önem vermektedir . Özellikle yerel hizmetlerde neredeyse web siteleri ile aynı değeri ve önemi görmektedir . Bu yüzden seo paketlerimizin arasında firma rehberi tanıtımı bulunmaktadır .
*** Platin Seo Paketin de 1 adet firma rehberi tanıtım hizmeti bulunmaktadır . Makaleniz üzerine belirlediğiniz anahtar kelimelerinizin üstünden link çıkışı yapılır .

Seo da Edu ve Gov Uzantılı Sitelerin Önemi
Gov ve edu uzantılı alan adları devlet kurumu olarak karşılıksız yayın yapmaktadır. Bu sebep ile google bu sitelere pozitif ayrımcılık uygulamaktadır . Bu sitelerden aldığınız backlinkler web sitenize pozitif değer katacaktır.
*** Platin Seo Paketin de anahtar kelimenize link verilerek 4 farklı web sitesinde yorum olarak paylaşım yapılır .

Seo da İmleme Sitelerinin Önemi
İnternet kullanıcılarının beğendiği web sitelerini unutmamak ve tekrar ziyeret etmek için işaretlediği / önerdiği sitelere imleme siteleri denir . Arama motorların asıl mantığı kullanıcıların sevdiği siteleri öne çıkarmaktır . Bu sebeple imleme sitelerinden alınan referans linkin web sitenize fazlasıyla katkısı olacaktır .
Platin Seo Paketin de sosyal imleme sitelerinde paylaşım hizmeti bulunmamaktadır .

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Powered By Webdu